امام جمعه ابرکوه گفت: حفظ نظام واجب است و مردم نجیب ما به رغم تحمل کوهی از مشکلات، به پای نظام و عشق به ولایت که درس‌آموز مکتب فاطمه (س) است ایستاده اند اما حرف ما این است که امروز نظام و دولت باید تاوان بی کفایتی مسئولینی که افتخار می‌کردند برای مسکن مردم آجر روی آجر نگذاشتند؛ پس بدهد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دفت رامام جمعه ابرکوه، حجت الاسلام و المسلمین حسینی که به مناسبت گرامیداشت شهادت حضرت زهرا (س) و به دعوت هیئت امناء حسینیه اعظم میرک آباد مهریز در جمع مردم سخن می گفت؛ اظهار داشت: انقلاب اسلامی بر گرفته از آموزه های مکتب فاطمی است و از شکل گیری تا پیروزی انقلاب، بانوان چادری و محجبّه در تهران و دیگر شهرستانهای کشور نقشی عظیم داشتند و با چادر بود که ماهیت اسلامی انقلاب نما یافت.

وی، تصریح کرد: اما امروز عده ای خودباخته تلاش می کنند به ستیز با اسلامیت نظام با نماد حجاب مخالفت کنند و با وقاحت به این فریضه دینی دهن کجی کرده و آب به آسیای دشمن می ریزند.

امام جمعه ابرکوه، افزود : چنانچه برای حفظ جمهوریت نظام همه مردم و مسئولین بسیج می شوند و باید هم چنین باشد و در انتخابات شرکت گسترده داشته باشیم اما چرا وقتی اسلامیت نظام به خطر می‌افتد مماشات می کنیم به خیالمان که بد بدتر نشود ؟!

حجت الاسلام والمسلمین حسینی، خطاب به جوانان گفت : پیام اوّل حضور عطرآگین شهدای گمنام به شماست که چشم و گوشتان را باز کنید دام های دشمن و دندانهای تیز و دهان باز شده گرگان آمریکائی و غرب را ببینید و والدین به نوجوانان توصیه کنند فریب به شبکه‌های مکّاران را نخورند و حافظ حریم و حرمت خون شهدا و وصایای امام و عامل به فرامین رهبری باشند .

امام جمعه شهرستان تأکید کرد: حفظ نظام واجب است و مردم نجیب ما به رغم تحمل کوهی از مشکلات، به پای نظام و عشق به ولایت که درس‌آموز مکتب فاطمه (س) است ایستاده اند اما حرف ما این است که امروز نظام و دولت باید تاوان بی کفایتی مسئولینی که افتخار می‌کردند برای مسکن مردم آجر روی آجر نگذاشتند؛ پس بدهد.

انتهای پیام/ص*