رئیس پلیس راهوراستان یزد محدودیت های ترافیکی مراسم تشییع شهدای گمنام در شهرستان یزد را اعلام کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ سرهنگ مهدی زارع  ضمن تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت فاطمه (س)، با اشاره به تشییع پیکر شهدای گمنام در یزد اظهار داشت: از ساعت ۰۸:۳۰ روز سه شنبه ۶ دی ماه تا پایان مراسم، کلیه مسیرهای ورودی به میدان حضرت ابوالفضل- میدان همافر به میدان حضرت ابوالفضل – بلوار آزادگان از میدان صنعت به ۳ راه آزاد شهر و از میدان حضرت ابوالفضل به ۳ راه آزادشهر- بلوار شهید واعظ از ۳ راه آزاد شهر تا میدان حر با محدودیت ترافیکی مواجه خواهد بود.

سرهنگ زارع ادامه داد: مسیرهای ورودی به میدان جانباز- بلوار تیمسار فلاحی از میدان جانباز به میدان ابوذر-مسیرهای ورودی به میدان ابوذر و بلوار شهید دشتی بریدگی بعد از ۴ راه امیرالمومنین به سمت میدان ابوذر ازساعت ۸ تا پایان مراسم با محدودیت ترافیکی مواجه خواهد بود.

وی افزود: از ساعت ۱۳و ۳۰ دقیقه کلیه مسیرهای ورودی به میدان انقلاب – بلوارحضرت ولی عصر از میدان انقلاب به میدان احسان- بلوار امام حسین بریدگی قبل از میدان احسان از سمت بلوار رسالت- مسیرهای ورودی به میدان شهدای حج تا پایان مراسم با محدودیت ترافیکی مواجه خواهد بود.

این مقام انتظامی ادامه داد: مسیر های بلوار شهید دشتی بریدگی قبل از گلزار شهدای رحمت آباد از سمت ۴ راه امیرالمومنین- بلوار شهید سامعی از میدان محمد رسول الله به میدان سفیر امید- مسیرهای ورودی به میدان سفیر امید از ساعت ۱۳و ۳۰ دقیقه تا پایان مراسم با محدودیت ترافیکی مواجه خواهد بود.

رئیس پلیس راهور یزد در پایان از تعامل و همکاری همیشگی مردم با خادمان خود در مجموعه انتظامی یزد برای تسهیل در امر رفت و آمد و اجرای طرح ها و محدودیت های ترافیکی تقدیر و تشکر کرد.