وزیر کشور گفت: دشمن به دنبال آن است که خبرهای مهم و پیشرفت های کشور و فعالیت‌های اقتصادی دولت را با حاشیه سازی مخدوش کند و جلوی پیشرفت اقتصادی را بگیرد.

به گزارش صبح ساباط؛ احمد وحیدی وزیر کشور کابینه سیزدهم در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه که در سرسرای شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد؛ گفت: دشمن به دنبال مخدوش ساختن فعالیت‌های اقتصادی دولت است.

وحیدی افزود: امروز به برکت تبعیت از خون شهدا در مسیر رسیدن به قله پیشرفت هستیم و این‌ موضوع دشمنان ما را ناراحت کرده است.

وزیر کشور ادامه داد: امروز دشمن، تمام تلاش خود را برای ایجاد یاس و نا رضایتی در جامعه ایران اسلامی به کار گرفته است اما ما همچنان در مسیر رشد کشور حرکت می کنیم.
دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور است

وحیدی اضافه کرد: دشمن به دنبال این است که محبت آحاد جامعه به یکدیگر را به دشمنی تبدیل کند و آنان را در مقابل هم قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور و زیر پا گذاشتن استقلال ایران اسلامی است، اظهار کرد: استقلال امروز جمهوری اسلامی ایران دشمنان را بر آشفته کرده است و به دنبال آن است که سرمایه های گرانقدر جوانان ما را بگیرند.

وزیر کشور خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال آن است که خبرهای مهم و پیشرفت های کشور و فعالیت های اقتصادی دولت را با حاشیه سازی مخدوش کند و جلوی پیشرفت اقتصادی را بگیرد.

وحیدی ادامه داد: امروز مردم به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسوولان کشور اعتماد دارند اما دشمن در تلاش است که این موضوع را به بی اعتمادی تبدیل کند.

وی با بیان اینکه دشمن با تمام تلاش ها و همه نیروهای اهریمنی که به میدان آورد باز هم همچون گذشته شکست خورد، گفت: دشمن مادامی که ما به متعهد به انقلاب باشیم نمی تواند راهی برای رخنه به کشور پیدا کند.

اصلاحات اقتصادی دولت به خوبی پیش رفته است

وزیر کشور در بخش دیگری از سخنان خود به مساله اصلاحات اقتصادی دولت اشاره کرد و گفت: دشمنان برای لطمه زدن به ایران اسلامی،گروهک‌های تجزیه طلب و تروریست را به میدان آوردند.
وحیدی با بیان اینکه دولت از زمان به روی کار آمدن با مشکلات بسیاری همچون کرونا و مردمی سازی یارانه ها روبه رو شد، افزود: همان طور که دیدیم اصلاحات اقتصادی کشور به خوبی پیش رفت و با کمترین پیامدها به نتیجه رسید.

وی به عملکرد «بهمن امیری‌مقدم» استاندار پیشین نیز اشاره کرد و گفت: در طول یک سال گذشته اتفاقات مطلوبی در استان کرمانشاه از جمله بازگشایی مرز خسروی، تردد زایران اربعین حسینی و مدیریت نا آرامی ها رخ داد.

وزیر کشور تعلیم و تربیت را از مهم‌ترین تجربیات «محمدطیب صحرایی» استاندار جدید کرمانشاه دانست و با بیان اینکه او چهره ای خلاق، مبتکر و اندیشمند است، گفت: تجربیات ارزشمند وی می تواند به خوبی کرمانشاه را به سمت پیشرفت هدایت کند.

وحیدی برای حضور در مراسم تودیع و معارفه استاندار کرمانشاه به این استان سفر کرد و در نخستین برنامه خود پس از ورود به کرمانشاه با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهیدان این استان ادای احترام کرد.

هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه ۳۰ آذرماه، محمد طیب صحرایی را به عنوان استاندار کرمانشاه معرفی کرد.

وی متولد سال ۱۳۵۵ کرمانشاه و دانش‌آموخته دکتری جامعه‌شناسی سیاسی از دانشگاه امام صادق(ع) است. از سال ۱۳۸۶ عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق بوده و در عین حال مسئولیت‌های فرهنگی را در این دانشگاه بر عهده داشته است.

صحرایی پیش از این یکی از گزینه‌های تصدی وزارت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم بود.

وی از فعالان عرصه تعلیم و تربیت و مدیر مجتمع آموزشی امام صادق شهر تهران را در کارنامه کاری خود دارد. مسئولیت دفتر اعزام مبلغ، مدیرکل فرهنگی و قائم مقام معاونت دانشجویی دانشگاه از دیگر سوابق صحرایی است.