آئین استقبال از دو شهید گمنام در شهرستان ولایتمدار بهاباد با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده های معظم شهداء، بسیجیان، امام جمعه و فرماندار و مسئولان برگزار شد.

مراسم استقبال از دو شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس روز گذشته  با حضور مسئولین و مردم در بهاباد با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت برگزار شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج  بهاباد در حاشیه مراسم استقبال از این شهدا ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم ولایتمدار بهاباد در این مراسم اظهار کرد: ازخودگذشتگی، استقامت و ایثار شهدا، آرامش و اقتدار امروز ایران را رقم زده است؛ از این رو شهدا، وارثان به حق انقلاب اسلامی هستند.

وی اضافه نمود : شهدای گمنام به موقع آمدند و این شهدا برای ما پیام دارند.

سرگردپاسدار محمدرضا قاسمی بهابادی با تاکید بر اینکه شهدای گمنام چراغ راه هدایت و بشارت هستند، افزود: شهدا با نثار همه هستی خود در راه خدا این حقیقت را ثابت کردند که برای حریت، آزادگی، حق و حقیقت باید از تمام دارایی خویش گذشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد تصریح کرد : استقبال گرم و پرشور مردم شهرستان از شهدای گمنام نشان داد ملت ما شهید دوست و شهید پرور هستند و تا آخرین قطره خون خود پای آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

وی با اشاره به تفحص شهدای گمنام دفاع مقدس گفت: شهیدان دفاع مقدس، سند حقانیت انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهاباد با بیان اینکه شهیدان دفاع مقدس سند حقانیت، افتخار، ایثار و فداکاری و مظلومیت ملت قهرمان ایران و انقلاب اسلامی هستند، اظهارداشت : امثال این شهیدان با تکیه بر نیروی ایمان به سوی جبهه‌ها شتافتند و با دست خالی در مقابل دشمن تا دندان مسلح ایستادند.

از دیگر برنامه های مراسم استقبال از دوشهید گمنام در بهاباد مراسم استقبال از حوزه شهید محلاتی بهاباد به طرف مسجد جامع بهاباد و مراسم معراج الشهداء بهاباد درمسجد جامع همراه با دعای کمیل ، مداحی و سخنرانی خواهد بود.

 

انتهای پیام/

  • نویسنده : حمیدرضا اخوان بهابادی
  • منبع خبر : سپاه بهاباد