رئیس بیمارستان شهدای کارگر راهکارهای بهره‌مندی بهتر دانشجویان دانشگاه آزاد از خدمات بیمارستان شهدای کارگر ارائه داد.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد؛ هادی حیدری نیا معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد و مسئولان فرهنگی دانشگاه آزاد واحد یزد با حضور در نشست راهبری و هم اندیشی با مسئولان بیمارستان شهدای کارگر از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کردند.

در این نشست که با حضور دکتر وحیده سلیمی، رئیس بیمارستان شهدای کارگر یزد، مدیران آموزشی، درمانی و حراست این بیمارستان انجام شد دکتر حیدری نیا از نحوه تعامل بیمارستان شهدای کارگر -تامین اجتماعی- با دانشکده علی بن ابیطالب آزاد یزد و دانشگاه آزاد میبد قدرانی، و این دیدار صمیمانه را نوید بخش آینده ای روشن برای دانشجویان دانشگاه آزاد دانست.

وی با اشاره به حضور دانشجویان رشته های پزشکی و پرستاری واحد یزد و میبد، در بیمارستان شهدای کارگر، ضمن تشکر از مسئولان و پرسنل زحمتکش بیمارستان شهدای کارگر، در رابطه با میزبانی و سرویس دهی به دانشجویان، خواستار ارائه خدمات مطلوبتر در این زمینه گردید.

رئیس بیمارستان شهدای کارگر نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور دانشجویان دانشگاه آزاد یزد در بیمارستان شهدای کارگر، راهکارهایی را جهت بهره‌مندی بهتر دانشجویان از خدمات بیمارستان شهدای کارگر مطرح کرد.

در این دیدار جمعی از مسئولان دانشکده پزشکی حضرت علی ابیطالب و مسئولان آموزشی، درمانی و حراست بیمارستان شهدای کارگر نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/ص*