کلنگ احداث ۴۰۰ واحد ویلایی فازهای ۲ و ۳ شرکت تعاونی مسکن ملاصدرای کویر توسط استاندار یزد به زمین زده شد.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در حاشیه مراسم آغاز عملیات اجرایی ۴۰۰ واحد ویلایی فازهای ۲ و ۳ شرکت تعاونی مسکن ملاصدرای کویر یزد، گفت: فاز یک این مجموعه شامل ۲۵۴ واحد از سال های گذشته و به همت مردم و  شرکت تعاونی ملاصدرا آغاز شده که اقدامات بسیار خوبی به ویژه در امر ارزان سازی واحدها انجام شده است.

فاطمی با اشاره به وجود برخی مشکلات علی الخصوص در حوزه زیرساخت های آب، گاز، برق و مخابرات برای پروژه های این شهرک، اظهارداشت: در جریان این مراسم مقرر شد شرکت آب و فاضلاب نسبت به حل مسئله آب فاز اول این شهرک، در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کند.

استاندار یزد ادامه داد: به منظور تامین گاز پروژه های این شهرک، بر ارائه نقشه های مربوطه جهت صدور مجوز حفاری ها تاکید شد تا اقدامات لازم توسط شرکت گاز صورت گیرد.

فاطمی همچنین به موضوع کمبود زمین برای ۲۰۰ نفر از افراد ثبت نامی در این پروژه اشاره کرد و از پیگیری جهت رفع دغدغه های موجود در این زمینه خبرداد.

وی در ادامه به لزوم تمهید ساخت فضاهای خدماتی در کنار پروژه های نهضت ملی مسکن پرداخت و خاطرنشان کرد: ساخت فضاهای خدماتی همزمان با اجرای این پروژه ها باید دنبال شود.
استاندار یزد در پایان اضافه کرد: امید است روند اجرای پروژه ۶۵۴ واحدی تعاونی مسکن ملاصدرا تسریع شود، ما نیز تا آخرین مرحله در کنار مردم بوده و حمایت های لازم را انجام خواهیم داد.