راه اندازی مرکز کارآفرینی و اشتغال با همکاری مشترک سنگ آهن مرکزی ایران و دانشگاه آزاد در محل دانشگاه آزاد بافق، از توافقات بسیار مهم نشست فناورانه ریاست و مدیران دانشگاه آزاد یزد با مسئولین مرکز نوآوری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران به شمار می رود.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد؛ در نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان یزد  نشست مشترک ریاست و مدیران دانشگاه آزاد یزد با مسئولین مرکز نوآوری شرکت سنگ آهن مرکزی ایران صورت گرفت.

در این نشست شرکتهای فعال در زمینه هوشمندسازی مستقر در مرکز رشد دانشگاه، به معرفی محصولات و خدمات خود پرداختند که مورد توجه مدیران محترم سنگ آهن ایران قرار گرفت و مقرر گردید با تعریف ابر پروژه هوشمندسازی و عقد قرارداد با دانشگاه و با مدیریت دانشگاه آزاد یزد، پروژه های مختلفی طراحی شده و توسط شرکتهای مستقر در مرکز رشد به انجام برسد.

خدمات طرح شده در این زمینه از جمله: هوشمند سازی ساختمانها و ابنیه، هوشمندسازی حمل و نقل و مدیریت هوشمند ناوگان، حراست و تردد هوشمند و مکانیزه با استفاده از سامانه های کامپیوتری و پهپاد، رباتیک، دوچرخه اشتراکی، مکانیزاسیون و آبیاری هوشمند و مدیریت هوشمند آب می باشد.

انتهای پیام/ص*