در گفتگوی نزدیک و رودرروی استاندار و مسئولان استانی با نمایندگان شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی یزد، شرکتهای دانش بنیان به بیان مشکلات خود پرداخته مقرر گردید درخواست های این شرکتها از طریق مرکز رشد و پارک علم و فناوری یزد پیگیری و تقدیم استاندار شود. 
به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد؛ نهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان یزد، ۱۵ آذرماه با حضور آیت‌الله محمدرضا ناصری نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد، مهران فاطمی استاندار یزد و جمعی از مسئولان در محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی یزد گشایش یافت.
مهران فاطمی در این بازدید به عزم جدی استان جهت حمایت از تمامی شرکت های فعال در حوزه علم و فناوری اشاره و اظهار کرد: شاه کلید ایجاد جهش ویژه در سطح ملی و استانی، برگزاری نمایشگاه های دستاوردهای این حوزه، حمایت از مجموعه های فعال در این اکوسیستم و نیز حرکت دقیق، عالمانه و مجاهدانه در حوزه علم و فناوری است.
در حاشیه مراسم افتتاحیه بازدید استاندار از غرفه دانشگاه آزاد نیز صورت گرفت و در گفتگوی نزدیک و رودرروی استاندار و مسئولان استانی با نمایندگان شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی یزد، شرکتهای دانش بنیان به بیان مشکلات خود پرداخته مقرر گردید درخواست های این شرکتها از طریق مرکز رشد و پارک علم و فناوری یزد پیگیری و تقدیم استاندار شود.
لازم به ذکر است؛ در این نمایشگاه بیش از ۵۰ شرکت‌کننده از سوی سازمان‌ها و ادارات دولتی و شرکت‌های خصوصی در حوزه‌ پژوهش و فناوری با محوریت فعالیت‌های دانش‌بنیان و به مدت چهار روز به ارائه جدیدترین دستاوردهای خود پرداختند.
این نمایشگاه از تاریخ ۱۵ آذرماه شروع و روز گذشته مورخ ۱۸ آذر ماه  پایان یافت.
انتهای پیام/ص*