در راستای تبیین مبانی فکری مهدویت و انقلاب اسلامی و جایگاه مهدویت در اندیشه اسلامی، تفاهم نامه همکاری فی مابین دانشگاه فرهنگیان یزد و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) منعقد گردید.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان یزد، در راستای گسترش اندیشه مهدویت و تشریح زمان در دوران غیبت با هدف تبیین مبانی فکری مهدویت و انقلاب اسلامی و جایگاه مهدویت در اندیشه اسلامی؛ تفاهم نامه همکاری فی مابین این دانشگاه و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان در روز یکشنبه ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۱ با حضور منصور دهقان منشادی و محمود رستگاری امضا شد.

در این تفاهم نامه طرفین در راستای همکاری و مشارکت در برگزاری دوره آموزشی یاران موعود (عج) و گسترش اندیشه مهدویت و تشریح زمان دوران غیبت، با هدف تبیین مبانی فکری مهدویت و انقلاب اسلامی و جایگاه مهدویت در اندیشه اسلامی، اجرای مسابقات فرهنگی با هدف ایجاد فضای انس با کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی خصوصاً در حوزه مهدویت توسط کانون های مهدویت با پشتیبانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (ع)، برگزاری همایش‌ها و سلسله نشست های پرسش و پاسخ مهدوی به صورت ماهیانه در هر دو پردیس با هدف پاسخگویی به شبهات و سوالات دانشجویان و برگزاری اردوهای زیارتی _ معرفتی قم و مسجد مقدس جمکران برای برگزیدگان دوره های آموزشی و مسابقات فرهنگی و همچنین فعالان مهدوی در پایان سال تاکید کردند.
لازم به ذکر است: این تفاهم نامه به مدت یک سال و در ۵ ماده و دو نسخه تنظیم و در دانشگاه فرهنگیان یزد به امضای طرفین رسید.
گفتنی است در ابتدای این جلسه گزارشی از ظرفیت ها، برنامه ها و توانمندی های بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) توسط رستگاری ارائه گردید.