مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر استان یرد گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار در امتداد رزمایش جهادگران فاطمی 2 با اعزام گروه ۵ نفره جهادی جهت دوخت چادر برای بانوان شاغل در صدا سیما از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب اقدام شد.

به گزارش صبح ساباط؛ سپیده رضایی مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر استان یرد گفت: به مناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار در امتداد رزمایش جهادگران فاطمی ۲ و استقبال صدا و سیمای یزد از بحث دوخت چادر و یادگار مادر بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر با همکاری سازمان صدا و سیما وبا اعزام گروه ۵ نفره جهادی جهت دوخت چادر برای بانوان شاغل در صدا سیما از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب اقدام شد.

بنابر این گزارش رضائی در ادامه گفت: سازمان صدا و سیمای استان یزد اولین گروهی بود که حجاب برتر فاطمی را انتخاب کردند؛ زیرا صدا و سیمای یزد تنها سازمانی است در کشور تمام خانم ها با حجاب چادر به سرکار حاضر می شوند و حجاب برتر فاطمی را انتخاب کردند.

وی گفت: ان شاءالله این فرهنگ سازی شود و در دیگر ادارات استان نیز رایج شود.

گفتنی است؛ بحث دوخت چادر رایگان به مناسبت ولادت حضرت زینب تا ۱۵اذر ادامه دارد و هر ارگانی که درخواست بدهد این ظرفیت نیروی جهادی جهت دوخت چادر وجود دارد.

  • نویسنده : علیرضا مهران پور