فرمانده سپاه الغدیر استان یزد: : بسیج تنها برای دفاع از مرزهای انقلاب اسلامی ایجاد نشد بلکه برای باز کردن مسیر جدیدی بر روی جهانیان تشکیل شده است.

به گزارش صبح ساباط‌؛ حسین زارع کمالی در همایش ده ها هزار نفره بسیجیان استان یزد که در ورزشگاه شهید نصیری یزد برگزار شد با تبریک سالروز تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی (ره) اظهار کرد: بسیج تنها برای دفاع از مرزهای انقلاب اسلامی ایجاد نشد بلکه برای باز کردن مسیر جدیدی بر روی جهانیان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: بسیج تمام آموزه های خود را از امام حسین (ع) دارد و فرهنگ خداجویی و دفاع همه جانبه از انسانیت و احکام الهی ، عزت، شرف است و با توسل و با تبعیت از امامین انقلاب از ابتدای تشکیل بسیج تاکنون برای مقابله با تهدیدات کارنامه قابل دفاعی از خود برجای گذاشته است.

فرمانده سپاه الغدیر با اشاره به اینکه بسیج امروز نیز با بصیرت و شناخت نقشه های دشمن و با روحیه جهادی و انقلابی خالصانه و آگاهانه آماده جان فشانی در راستای حفظ ارزش ها و باورهای انقلاب اسلامی است تصریح کرد: انشاالله بسیج با همین روحیه کارنامه قابل قبولی در جنگ ترکیبی و شناختی دشمن از خود برجای خواهد گذاشت.

زارع کمالی با تشکر از فرماندهان بسیج در رده های مختلف گفت: بسیج در حوادث طبیعی و امنیتی مختلف سال جاری که در سطح استان به وجود آمد با جان فشانی و بدون هیچ منتی، برای مردم و در کنار مردم خدمت رسانی کرده اند و نگذاشتند ابعاد حوادث به وقوع پیوسته، گسترده شده و به زندگی مردم آسیب بزند.

  • نویسنده : حیران