جمعی از اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران با وزیر کشور دیدار و درباره مسایل جاری سیاسی و اجتماعی و همچنین وقایع اخیر تبادل نظر کردند.

به گزارش صبح ساباط؛ جمعی از اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران با احمد وحیدی وزیر کشور دولت سیزدهم دیدار و درباره مسایل جاری سیاسی و اجتماعی و همچنین وقایع اخیر تبادل نظر کردند.

شایان ذکر است؛ در این نشست هم اندیشی که با حضور اساتید مطرح دانشگاه‌های تهران، علامه طباطبایی، صنعتی شریف، الزهرا (س)، آزاد اسلامی، علم و صنعت، خوارزمی و هنر برگزارشد؛ حاضران با طرح دغدغه‌ها و نقطه نظرات خود، پیشنهادهایی را برای بهبود شرایط و بازگشت آرامش کامل به فضای سیاسی و اجتماعی ارائه دادند.

 

علی مطهری، ابوالفضل دلاوری، حمید رضا جلالی پور، حسین راغفر، بیژن عبدالکریمی، اصغر قاسمی، محمد رضا مریدی، کیومرت یزدان‌پناه، مهدی نصیری، علیرضا مدنی‌زاده و علی اصغرپورعزت، از جمله اساتیدی بودند که نظرات و دیدگاه‌های خود را در این زمینه مطرح کردند.

 

وحیدی در ادامه این نشست توضیحی از وضعیت موجود ارائه کرد و به تبیین پیچیدگی‌های آن پرداخت و با استقبال از پیشنهادهای مطرح شده تداوم چنین نشست‌ها و ترویج فضای گفت‌وگو و تعامل میان سلایق مختلف سیاسی و جریان‌های متنوع فکری در دانشگاه‌ها را پربرکت و مفید دانست و آن را زمینه‌ای برای آگاهی بیشتر و تنویر افکار عمومی برشمرد.

خاطرنشان می گردد؛ این نشست به همت مرکز آموزش و مطالعات راهبردی وزارت کشور برگزار شد.