مسئول بسیج جامعه زنان سپاه الغدیر یزد از دوخت رایگان چادر توسط یکصد پایگاه بسیج خواهران این استان خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ سپیده رضایی مسئول بسیج جامعه زنان یزد با بیان اینکه طرح دوخت رایگان چادر از سوی یکصد پایگاه بسیج خواهران این استان کلید حورده است؛ گفت: به مناسبت هفته بسیج و مشارکت بانوان، جوانان و کودکان دبستانی و در راستای توسعه فرهنگی طرح یادگار مادر به عشق حضرت زهرا (س) در قالب رزمایش فاطمی ۲ برگزار می‌شود.

رضائی در ادامه افزود: بسیج جامعه زنان سعی دارد با تدوین و اجرای یک سری برنامه‌های عمومی و تبیینی نسبت به ارتقاء بیش از پیش فرهنگ عمومی استان تلاش و با مشارکت زنان این مهم را در بین اقشار مختلف جامعه ترویج دهد.

وی به صبح ساباط گفت: طبق هماهنگی‌های انجام شده یکصد پایگاه بسیج خواهران در سطح استان یزد به مدت ۱۰ روز به صورت صلواتی و رایگان چادر رنگی و مشکی می‌دوزند و در اختیار مردم قرار می دهند.

رضایی ادامه داد: این طرح با هدف حفظ و ترویج حجاب و استفاده از چادر و کمک به نیازمندان در جامعه انجام می شود.

وی گفت: منطقه هدف برای اجرای این طرح منطقه حسن آباد و با مشارکت تعدادی از نوجوانان و کودکان دبستانی با ذکر یا زهرا و با حضور مسئولین انجام شد.

رضائی تاکید کرد: جهادگران همیشه در همه عرصه های جامعه فعال هستند؛ یک روز در زمان جنگ پشتیبانی در زمان کرونا و دوخت ماسک و امروز در بحث جنگ اقتصادی و فرهنگی به کیان خانواده توجه ویژه دارند.

  • نویسنده : علیرضا مهران پور