به همت انجمن علمی گروه مدیریت کسب و کار دانشگاه آزاد اسلامی یزد، دانشجویان این گروه آموزشی، همزمان با هفته جهانی کارآفرینی ایران از شرکت تولیدی سیرنگ یزد بازدید کردند.

به گزارش صبح ساباط به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد یزد، بازدید علمی ۲۰ تن از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته مدیریت کسب و کار دانشگاه آزاد یزد از مجتمع تولیدی سیرنگ برگزار شد.

دیدار با میلاد نصیریان قائم مقام شرکت سیرنگ و همچنین نشست با مدیران این شرکت در جهت شنیدن توصیه های لازم، در راستای آشنایی با کارآفرینی و کارآفرینان موفق دانشگاه آزاد یزد و بازدید از پروژه های طرح توسعه شرکت و خط های تولید، به همراه متخصصین در هر بخش، از برنامه های جانبی این رویداد بود.

شرکت تعاونی تولیدی سیرنگ, در سال ۱۳۷۳ با هدف تولید انواع نخ های پلی پروپلینی، با ظرفیت تولید ۴۰۰ تن در سال و با تعداد ۱۲ نفر پرسنل تولیدی در زمینی به مساحت ۷۰ هزار متر مربع شروع به فعالیت کرد.

این شرکت در راستای حمایت از اشتغال استان و بهبود وضعیت معیشتی اهالی شهرستانهای یزد و اشکذر و سایر شهرهای اطراف، با افزایش تولید طی سالیان اخیر، هم اکنون با تعداد ۹۰۰نفر پرسنل شاغل مستقیم و ۳۰۰۰ نفر بصورت غیر مستقیم و ظرفیت تولید ۷۲.۱۰۰ تن انواع نخ در سال, به عنوان یکی از مهم ترین قطب های نساجی خاورمیانه مطرح شده است.

کیفیت برتر محصولات، تنوع رنگ و پرسنل مجرب با دانش روز و همچنین تنوع محصولات از نظر شماره ی نخ (از دنیر ۵۰ الی ۱۲۰۰ دنیر ) موجب شده است تا این شرکت به بیش از ده ها عنوان و افتخار استانی ، کشوری و بین المللی در این عرصه دست یابد.

انتهای پیام/ص