معاون سیاسی وزیر کشور موثرترین ابزار اقناع افکار عمومی را عمل‌گرایی و دوری از تناقض نامید و گفت: مسئولان بانوان استانداری‌ها نقش مهمی در تبیین و روشنگری دارند.

به گزارش صبح ساباط؛ محمدرضا غلامرضا معاون سیاسی وزیر کشور در نشست مدیران دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری های سراسر کشور، افزود: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند توجه به محرک های اصلی انقلاب اسلامی برای تداوم مسیر هستیم.

غلامرضا با بیان اینکه عمل‌گرایی و توجه دقیق به عناصر سازنده گفتمان انقلاب اسلامی ضرورتی جدی است؛ ادامه داد: موثرترین ابزار اقناع و همراه‌سازی آحاد جامعه با آرمان های انقلاب اسلامی، عمل‌گرایی و دوری از تناقض است.

معاون سیاسی وزیر کشور اضافه کرد: بایستی متوجه اهمیت مسئولیت‌مان در نظام مقدس جمهوری اسلامی باشیم و برای همین از تمام ظرفیت برای تقویت سرمایه اجتماعی و تمشیت امور سیاسی کشور بهره گیریم.

وی به تجربه موفق هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و یادآور شد: در دوران دفاع مقدس، دشمن از نظر لجستیک و امکانات قوی بود اما عنصر ایمان، اراده دینی و انقلابی، باعث پیروزی رزمندگان اسلام شد.

تلاش دولت مردمی و عدالت محور برای رسیدگی به مسائل و خواسته‌های مردم از دیگر محورهای مورد اشاره معاون سیاسی وزیر کشور بود و گفت: دولت سیزدهم نزدیک‌ترین دولت به آرمان‌های انقلاب اسلامی است و با تاسی از اندیشه‌های رهبر معظم انقلاب با تمام ظرفیت به دنبال ارتقای سرمایه اجتماعی در کشور است.

معاون سیاسی وزارت کشور با تشریح ابعاد جنگ دشمن علیه ملت ایران، تصریح کرد: جنگ امروز کاملا یک جنگ شناختی است و دشمن با بهره‌گیری از فضای مجازی به دنبال تغییر سبک زندگی و الگوهای دینی و اسلامی است.

غلامرضا تاکید کرد: ابزار مقابله با جنگ ترکیبی دشمن، عمل به فریضه جهاد تبیین است که باید توسط مدیران کل بانوان استانداری ها به سهم و ظرفیت شان عملیاتی شود.

وی خطاب به مدیران بانوان استانداری های سراسر کشور گفت: با شناخت و ارتباط گیری با حلقه های میانی، برای روشنگری حقایق، ارزش‌های دینی و اقدامات جهادی مجموعه دولت سیزدهم تلاش کنند.