مراسم هفتمین روز شهادت شهدای حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع) با حضور دانشجویان، مسئولان دانشگاهی و جمعی از دانش آموزان مدارس دخترانه و پسرانه سما یزد برگزار شد.

به گزارش صبح ساباط؛ در آستانه روز استکبار ستیزی یوم الله ۱۳آبان (روز دانش آموز)، ظهر پنج شنبه ۱۲آبانماه ۱۴۰۱، با حضور نمازگزاران دانشگاهی دانشگاه آزاداسلامی یزد در جوار معراج الشهدای گمنام مسجد شهید صدوقی(ره) این واحددانشگاهی برگزار شد.

حجت الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی یزد در این مراسم، با تبریک سالروز ولادت امام حسن عسکری علیه السلام، یاد و خاطره شهدای حمله تروریستی به حرم شاهچراغ(ع)، همزمان با هفتمین شب شهادت آنان را گرامی داشت و با اشاره به آیات و احادیث قرآنی، نکاتی در رابطه با تقویت روحیه استکبارستیزی میان قشر جوان جامعه و اهمیت این روز تاریخی را تبیین کرد.

این مراسم، به همت حوزه معاونت فرهنگی و با همکاری کانون های بسیج حوزه های مختلف اساتید، کارکنان و دانشجویی دانشگاه آزاد یزد انجام شد.

در ادامه این مراسم، اجرای گروه سرود دختران و پسران دانش آموز مدارس سما یزد، با همسرایی زیبای«سلام فرمانده» زینت بخش این برنامه بودند.

شایان ذکر است که دانشگاهیان و دانش آموزان حاضر در مراسم، با اهدای گل به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه ادای احترام نمودند.

انتهای پیام/ص