یوم الله 13 آبان یادآور رشادت و پایمردی دلیر مردان، شیرزنان و جوانان و نوجوانانی است که با تبعیت از امام و رهبر خویش در احیای اسلام ناب محمدی و شکل گیری حکومت الله بر روی زمین با همه توان به میدان آمده و با تقدیم جان خویش و حضور در عرصه های مختلف ریشه های این انقلاب را تقویت کردند.

به گزارش صبح ساباط؛ یوم الله ۱۳ آبان یادآور رشادت و پایمردی دلیر مردان، شیرزنان و جوانان و نوجوانانی است که با تبعیت از امام و رهبر خویش در احیای اسلام ناب محمدی و شکل گیری حکومت الله بر روی زمین با همه توان به میدان آمده و با تقدیم جان خویش و حضور در عرصه های مختلف ریشه های این انقلاب را تقویت کردند.

امروز ۱۳ آبان ماه ۱۴۰۱ بازهم مردم با حضور گسترده و چشمگیر خویش در این یوم الله نشان دادند که علی رغم مشکلات پای نظام و آرمان های آن ایستاده و اجازه نخواهند داد عده ای با سوء استفاده از مطالبات و درخواست های آنان کشور را به آشوب بکشند.

حضور مردم در کنار مسئولان از بارزترین ویژگی تجمعات و راهپیمایی های انقلابی است به همین بهانه به سراغ تنی چند از مسئولان ارشد استان رفتیم و نظرآنان را در خصوص حماسه حضور مردم و پیام این حماسه را جوبا شدیم.

مهران فاطمی استاندار یزد با بیان اینکه پیام این حضور این است که مردم هنوز پای آرمان های انفلاب، امام، شهدا و رهبری معظم تا آخرین قطره خون ایستاده اند گفت: اغتشاشات اخیری که توسط عده ای از دشمنان قسم خورده انقلاب نظیر ضد انقلاب و استکبار جهانی شکل گرفت را به جایی نخواهد برد و ملت ایران همچون گذشته سرفراز خواهد ایستاد و تنها روسیاهی برای ذغال خواهد ماند.

علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد نیز با تبریک یوم الله ۱۳ آبان به مردم استان گفت:  امروز مردم غیور و بصیر یزد اعم از  زن و مرد، پیر و جوان، دانش آموز، دانشجو و طلبه در این یوم الله حضور بهم رسانیدند
که این حضور نشانه بصیرت و ولایتمداری مردم و تشخیص دشمن از خودی است.

وی افزود: پیام این حضور به دشمنان ملت این است که  قطعا دسیسه های آنان راه به جایی نبرده و  مردم مثل دهه اول انقلاب پای آرمان ها و اهداف این نظام محکم ایستاده اند.

سردار حسین زارع کمالی فرمانده سپاه الغدیر استان با اشاره به این مطلب که دانش آموزان با بصیرت ولایتمدار ما امروز ثابت کردند به مانند دانش آموزان سال ۵۷ ولایتمدارانه و با آگاهی و بصیرت پای ارزش ها وآرمان های انقلاب اسلامی ایستاده اند ابراز داشت: ویژگی ۱۳ آبان امسال حضور والدین در کنار دانش آموزان است و پیام این حضور ایستادگی ملت به ویژه نسل جوان تا آخرین نفس است.

سردار عباسعلی بهدانی فر فرمانده فراجا در استان نیز ابراز داشت: همانطور که دانش آموزان در سال ۵۷ علیه رژیم سفاک ستم شاهی قیام کردند و خون پاک خویش را پای انقلاب ریختند و دانشجویان پیروخط امام هم در سال ۵۸ لانه جاسوسی را تسخیر کردند و هیمنه آمریکایی ها را شکستند امروز هم مردم  با حضور حماسی خود پاسخ محکمی به توهمات آمریکایی ها داده و باردیگر به دشمنان انقلاب اعلام داشتند که در حفظ وحراست از این انقلاب لحظه ای غفلت نخواهند کرد.

عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد نیز پیام حضور باشکوه مردم در مراسم یوم الله ۱۳ آبان را علاقه آنان به انقلابشان دانست و گفت: مردم نشان دادند پای آرمان های نظام و انقلاب ایستاده اند و دشمنان کاری از پیش نخواهند برد.

وی اغتشاشگران را حباب روی آب برشمرد و اظهار داشت: مردم ما با حضور در همه صحنه ها وفاداری خود را به کشور، نظام وخون شهدا ابراز داشته و با تبعیت از ولی امر خود اتصال این نظام به نظام جهانی حضرت صاحب(عج) را رقم خواهند زد.

  • نویسنده : حیران