اردوی توجیهی فرهنگی دانشجویان پسر نو ورود دانشگاه آزاد یزد در سال تحصیلی 1401-1402 با هدف آشنایی دانشجویان نو ورود با سایر قسمت های دانشگاه آزاد یزد از جمله تشکل های دانشجویی، کانون های فرهنگی و هنری و امور فوق دانشگاه در قالب اردوی یک روزه در تفت برگزار شد.

به گزار ش صبح ساباط؛ نشست توجیهی فرهنگی دانشجویان نو ورود ۴۰۲ – ۴۰۱واحد یزد ویژه پسران، با حضور مسئولان دانشگاه آزاد یزد برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام حسن زارع مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی یزد با خوش آمد گویی به دانشجویان و با اشاره به روایات، احادیث قرآن و اهل بیت علیهم السلام، اظهراداشت: تفکر در کارها برای مسیریابی صحیح درست در زندگی فقط با بندگی خداوند میسر می شود.

وی تصریح کرد: برای استفاده از تجربیات و مشورت در امور سرنوشت ساز زندگی بسیار اهتمام ویژه باید داشت و از حضور دانشجویان علاقه مند برای همکاری فرهنگی با دفتر نهاد دانشگاه استقبال می کنیم.

مسئول دفاتر نهاد رهبری واحدهای دانشگاهی یزد، با شرح مختصر آیاتی از قرآن کریم، با متذکر شدن جایگاه رفیع انسان در نظام آفرینش، و همچنین امکان برتری انسان از ملائکه، یا گمراه تر شدن او از حیوانات، دانشجویان را دعوت به تفکر و مشورت با یکدیگر کرد.

این اردو که هرساله با هدف راهنمایی و آشنایی دانشجویان جدید الورود با محیط دانشگاه، مسئولان و حوزه های مختلف این واحد دانشگاهی برگزار می شود، امسال هم در این نشست ، هر یک از معاونان اجرایی دانشگاه به معرفی حوزه کاری خود پرداختند و مدیران گروههای آموزشی نیز نکات آموزشی را ارائه کردند.

در ادامه مراسم، آشنایی دانشجویان نو ورود واحد یزد با سایر قسمت های دانشگاه آزاد یزد از جمله تشکل های دانشجویی، کانون های فرهنگی و هنری و امور فوق دانشگاه، از دیگر موضوعات پرداخته شده در این اردو بود.

پخش کلیپ معرفی دستاوردهای دانشگاه و نمایش سرود انقلابی از گروه تواشیح دانشجویی(وصال) واحد یزد و همچنین بازدید از رصدخانه بزرگ دانشگاه آزاد شهرستان تفت از دیگر برنامه های جنبی این اردوی توجیهی بود که بسیار مورد استقبال و توجه دانشجویان قرار گرفت.

انتهای پیام/ص