استاندار یزد در جریان دیدار با ۱۴  شرکت و مجموعه دانش بنیان و فناور این استان بر تشکیل کارگروه ویژه پیگیری و پیشبرد مسائل مربوط به طرح جامع پارک علم و فناوری و برگزاری هفتگی جلسات آن تاکید کرد.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی جهت تحقق شعار «تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین» و پیرو نشست های هفتگی خود با شرکت های دانش بنیان، امروز با مدیران عامل ۱۴ شرکت و مجموعه دانش بنیان و فناور استان دیدار و مسائل آن ها را به صورت مصداقی بررسی و پیگیری کرد.

فاطمی در دیدار با مدیران عامل شرکت های توسعه آسمان آترین ایساتیس، فرهیختگان راه اندیشه فراست، سیناکیان امن سازان آریا، دیاکو پارس شیمی یزد، تیسازن زیست، کیان توسعه پردیس دایان، شرکت همگامان کویر یزد و رشد دان ویتامین البرز به گفتگو نشست و در لحظه پیگیر حل مسائل آن ها شد.

وی در ادامه نشستی با مدیران عامل معجزه ذهن ارتان کویر، جهان سبز ایساتیس، گروه مهندسی آراد سیستم ایساتیس، تدبیر و توسعه پرنیان و نماینده شرکت های فناور نرم داشت و به پیگیری مسائل و دغدغه های آن ها پرداخت.

استاندار یزد همچنین در قالب نشست مشترکی با نمایندگان شرکت های دانش بنیان و فناور، به بررسی مسائل مربوط به طرح جامع پارک علم و فناوری یزد پرداخت.

وی در پایان بر تشکیل کارگروه ویژه ای جهت پیگیری و پیشبرد مسائل مربوط به طرح جامع پارک علم و فناوری و برگزاری هفتگی جلسات آن تاکید کرد.