استاندار یزد از برگزاری میزهای تخصصی برای هر شهرستان خبر داد و گفت: مسائل شهرستان‌ها باید به صورت ویژه راهبری شود.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در نشست بررسی مسائل، پیشران‌ها و نیازهای شهرستان مهریز اظهار کرد: در آستانه شروع سال دوم فعالیت در استانداری، ضروری است که میزهای تخصصی برای هر شهرستان شکل بگیرد و مسائل شهرستان‌ها به صورت ویژه راهبری شود.

فاطمی با تأکید بر اینکه در این نشست نظام مسائل شهرستان مورد بررسی قرار می‌گیرد؛ افزود: نشست‌های آینده نیز با حضور مدیران دستگاه‌های استان برگزار خواهد شد تا با هماهنگی منشوری تهیه شود تا بر اساس آن توسعه شهرستان مهریز دنبال شود.

استاندار یزد خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها باید تصویر روشنی از مهریز در افق ۱۴۲۰ اندیشیده شود و به موضوعات مهمی از جمله آموزش توجه ویژه شود چرا که توسعه بدون توجه به آموزش و پرورش، آموزش عالی و حوزه علمیه محقق نمی‌شود.

فاطمی شهرستان مهریز را شهرستانی ویژه با ظرفیت‌های پر شمار دانست و ادامه داد: نگاه ویژه‌ای به این شهرستان خواهیم داشت، البته بدون پیگیری مستمر مدیران، امکان تحقق برنامه‌ها هم وجود ندارد.

استاندار یزد با اشاره به پایان یافتن دور اول سفرهای شهرستانی گفت: سفر به شهرستان‌ها مصوباتی داشت است که توسط دفتر پیگیری مصوبات پیگیری می‌شود همچنین عزم ما بر اجرایی شدن مصوبات جدی است.