معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد در چهارمین جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا استان بر ضرورت نظارت جدی بر بازار کالا به ویژه در حوزه کالاهای قاچاق و تقلبی ابراز داشت: به طور مثال نباید در زمینه لوازم یدکی اتومبیل چرا باید فردی که از طریق حمل و نقل مسافر ارتزاق می‌کند جنس تقلبی و بی‌کیفیت بخرد و هزینه اضافی متقبل شود و باید به فکر جیب مردم هم بود. 

به گزارش صبح ساباط؛ چهارمین جلسه ستاد مبارزه با قاچاق کالا استان یزد به ریاست مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار برگزار شد.

در این جلسه مهندس عزیزی با تاکید بر انجام مصوبات جلسات گذشته گفت: نیروی انتظامی و دستگاه های نظارتی باید نسبت به شناسایی و برخورد با قاچاقچیان کالا به ویژه قاچاقچیان سوخت اهتمام بیشتری داشته باشند و البته باید با جایگاه های متخلف هم برخورد صورت گیرد.

وی بر ضرورت نظارت جدی بر بازار کالا به ویژه در حوزه کالاهای قاچاق و تقلبی تاکید کرد و ابراز داشت: به طور مثال نباید در زمینه لوازم یدکی اتومبیل فردی که از طریق حمل و نقل مسافر ارتزاق می‌کند جنس تقلبی و بی‌کیفیت بخرد و هزینه اضافی متقبل شود لذا در این زمینه باید تعزیزات حکومتی، اتاق اصناف و دستگاه های نظارتی نظارت های خود را تشدید کرده و با متخلفان قاطع برخورد نمایند.

گفتنی است در این نشست اعضای ستاد به ارائه گزارش در خصوص اقدامات خود در حوزه مبارزه با کالاهای قاچاق و تقلبی پرداختند.

  • نویسنده : حیران