مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با صدور پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز شهادت تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت.

به  گزارش صبح ساباط به نقل از  اداره کل روابط عمومی استانداری یزد؛ مهندس علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با صدور پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز شهادت تعدادی از هموطنان را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم رب الشهداء و‌الصدقین

بار دیگر دستان پلید دشمنان این سرزمین مقدس و ایادی منحرف از اسلام ناب محمدی به خون زائران مظلوم سومین حرم اهل بیت(ع) حضرت احمد بن موسی (ع) آغشته گردید و با چهره منحوس گروه تکفیری داعش، حادثه دلخراشی را رقم زد که مایه تالم و تاثر فراوان گردید.

شکی نیست که اینگونه اقدامات ددمنشانه، بی شک برگرفته از بی مایگی و هویت ضدبشری این گروه تکفیری بوده و یقینا انزجار عمومی را در پی خواهد داشت.

اینجانب ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، شهادت مظلومانه جمعی از هموطنان مومن و مسلمان را به خانواده های این عزیزان، هموطنان شیرازی و آحاد ملت شهید پرور ایران تسلیت عرض کرده از خداوند متعال برای شهدای مظلوم این حادثه، علو درجات، برای خانواده های شهدا صبر و اجر و برای مجروحان شفای عاجل مسألت دارم.

علی اکبر عزیزی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد

  • نویسنده : حیران