دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد یزد گفت، رتبه 4 مجله دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در دهمین دوره ارزشیابی و رتبه بندی نشریات علمی دانشگاه آزاد اسلامی که در شهریور ماه ۱۴۰۱ صورت گرفت بر اساس شاخص‌های ارزیابی، ارتقاء یافت.

به گزارش صبح ساباط؛ دکتر نوید نصیری زاده معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی یزد از ارتقاء درجه و امتیاز مجلات این واحد دانشگاهی در دهمین ارزیابی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، خبر داد.

وی اظهار داشت: مجله «جستار نامه ادبیات تطبیقی با سردبیری دکتر محمود صادق زاده و مدیر مسئولی دکتر فلاح با افزایش ۱۴ امتیاز از رتبه B به +A ارتقا یافت،

همچنین در این ارزیابی، مجله International Journal of Applied Arts Studies به مدیر مسئولی دکتر ابوالفضل داودی از رتبه A به +A و مجله Journal of Radar and Optic Remote Sensing با مدیر مسئولی دکتر سید علی المدرسی از جایگاه C به B ارتقا یافتند.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد یزد افزود: دانشگاه آزاد اسلامی یزد از سال ۹۵ اقدام به راه‌اندازی نشریات علمی در حوزه های تخصصی مختلف نموده و تاکنون موفق به اخذ مجوز ۶ نشریه شده است. همچنین مجله International journal of Textile Nanobio Modificationبه مدیر مسئولی دکتر نوید نصیری زاده و سر دبیری دکتر محمد میرجلیلی نیز در ارزیابی این دوره از جمله مجلاتی بود که نسبت به سال گذشته ارتقا چشمگیری داشت.

رئیس شورای تخصصی پژوهش و فناوری استان یزد در پایان، ابراز امیدواری کرد توانمندسازی علمی واحدهای دانشگاهی از طریق تولید و نشر مفاهیم علمی و پژوهشی و کیفیت بخشی و ارتقاء دانش در سایه راهبرد کلان دانشگاه آزاد اسلامی محقق شود.

انتهای پیام/ص

  • منبع خبر : روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد یزد