استاندار یزد در راستای تحقق شعار تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین و پیرو نشست های هفتگی خود با شرکت های دانش بنیان با چندین شرکت و مجموعه دانش بنیان و فناورپایه یزد دیدار و به گفتگو نشست.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در راستای لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای تحقق شعار تولید؛ دانش بنیان و اشتغال آفرین و پیرو نشست های هفتگی خود با شرکت های دانش بنیان با چندین شرکت و مجموعه دانش بنیان و فناورپایه این استان دیدار و به گفتگو نشست.

فاطمی در نخستین برنامه خود، در قالب نشست تخصصی با مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیشگامان توسعه پرواز یزد (فرودگاه و صنایع هواپیماسازی امام رضا (ع)) دیدار و با بررسی مسائل و نیازهای این مجموعه، دستورات مقتضی را صادر کرد.

استاندار یزد در ادامه در قالب نشست مشترکی با مدیرعامل شرکت دانش بنیان پترواکتان ایساتیس، مسائل و مطالبات این مرکز را بررسی و  تصمیمات لازم را اخذ کرد.

وی در سومین دیدار استاندار یزد، پذیرای مدیرعامل و اعضای هیئت رئیسه شرکت ابتکار صنعت تابان یزد بود که پس از احصای مسائل و نیازهای آن ها، با استاندار هرمزگان به منظور رفع مشکلات این مجموعه در زمینه ترخیص تجهیزات گمرک به صورت تلفنی گفت و گو کرد.

استاندار یزد همچنین نشست مشترکی با مدیرعامل خانه خلاق زینو داشت و ضمن بررسی مسائل و نیازهای این مجموعه، رهنمودها و تصمیمات لازم جهت رفع آن ها را اتخاذ کرد.

شایان ذکر است؛ حسن ختام دیدارهای عصرانه استاندار یزد جهت توسعه زیست بوم فناوری و نوآوری یزد بررسی مسائل پروژه توسعه ساختمان اقبال پارک علم و فناوری یزد به منظور بهره برداری هر چه سریعتر این پروژه بود.