همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور در منزل خانواده دانشجویان شاهد و ایثارگر کارگر و اخوان رحیمی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش صبح ساباط؛ به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس ريیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد و با حضور جمعی از مسئولین با حضور در منزل خانم کارگر فرزند جانباز ۷۰% دانشجوی رشته پزشکی و آقای اخوان رحیمی فرزند شهید و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی دیدار و گفتگو کردند.

محمد رضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یزد در حاشیه این دیدار ضمن اشاره به دستاورد های ارزشمند انقلاب اسلامی گفت: مهمترین سرمایه این نظام همین خانواده های با بصیرت شهدا و ایثارگران هستند.

دهقانی اشکذری تبیین کرد: شهدا و جانبازان با رشادت ها و از خود گذشتگی های خود به ما مسئولین درس صبر و استقامت دادند و همه ما نسبت به آنها و خانواده هایشان وظایف سنگینی داریم.

حجت الاسلام حسن زارع مسئول نهاد رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در ادامه این دیدار با تقدیر از ایثار و فداکاری شهداء، ایثارگران و آزادگان ابراز کرد: هدف از این دیدارها تکریم این بزرگواران و ادای تکلیف نسبت به ایثار و از خودگذشتگی های آنان است.

زارع در همین راستا افزود: رفع مشکلات و چالشهای فراروی خانواده های شهداء، ایثارگران و آزادگان از وظایف و تکالیف مسئولان در نظام جمهوری اسلامی است و تلاش برای رفع این مشکلات در اولویت کاری آنان قرار دارد.

شایان ذکر است؛ است در این دیدار، دکتر هادی حیدری نیا معاون فرهنگي و دانشجویی دانشگاه آزاد یزد و محسن اقبالي مدير امور شاهد و ايثارگران دانشگاه، نیزحضور داشتند که در پایان، به رسم یادبود و برای ارج نهادن به صبر، ایثارگری و استقامت خانواده ایثارگران به دانشجویان شاهد و ایثارگر این واحد دانشگاهی، از این دو خانواده شاهد و ایثارگر دانشگاه با اهدای لوح سپاس تجلیل بعمل آمد.