استاندار مرکزی در جریان راهپیمایی بزرگ امت رسول الله (ص) در جمع خبرنگاران گفت: وقایع اخیر ناشی از خباثت و کینه دشمنان نسبت به رشد و بالندگی انقلاب اسلامی است.

به گزارش صبح ساباط؛ فرزاد مخلص‌الائمه استاندار مرکزی با اشاره وقایع اخیر در کشور افزود: نظم و امنیت عمومی در استان مرکزی برقرار است و پاره ای ناآرامی‌ها و اغتشاشات محدود در سطح استان با همدلی نهادهای عضو شورای تأمین و همراهی مؤثر مردم دفع شده است.

مخلص‌الائمه این وقایع را ناشی از خباثت ذاتی دشمنان و بی‌قراری و کینه آنان‌ نسبت به رشد و بالندگی انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: معترضان خیلی زود صف خود را از آشوب‌گران جدا کردند و انصافا توده مردم مثل همیشه جلوتر از برخی خواص بودند و انزجار خود را از تخریب‌ کنندگان اعلام کردند.

رئیس شورای تامین استان مرکزی اضافه کرد: همسو شدن گروهک‌های تروریستی و ضدانقلاب خارج نشین و اراذل سیاسی بی‌بصیرت و اوباش سابقه‌دار یک امر روشن و درعین حال طبیعی است که هر از چندگاه ظاهر می‌شود.

وی اظهار داشت: اراذل سیاسی و بعضی سلبریتی‌های فاسد خیلی تلاش کردند بر موج هیجانات و احساسات برخی نوجوانان و فرزندان عزیز ما سوار شوند، اما مانند همیشه در محاسبات خود خطا کردند و در مقابل سد محکم ملت علاقمند به اسلام و مدافع ارزش‌های انقلاب اسلامی و عموم مردم طرفدار نظم و امنیت قرار گرفتند.

استاندار مرکزی با اشاره به فرمایش بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی تأکید کرد: رمز استمرار و بقای انقلاب اسلامی همان رمز پیروزی آن است یعنی مادامی که مقصد، عالی و انگیزه الهی و اجتماع و وحدت ملت در سراسر کشور با همان انگیزه باشد و مسئولان به وظایف خود خالصانه عمل کنند، گزندی به شجره طیبه انقلاب اسلامی نخواهد رسید.

مخلص‌الائمه با تقدیر از همراهی خانواده‌ها و اقشار مختلف برای دفع این موج هیجانی، افزود: ان شاءالله قوه قضائیه به تکلیف خود در برابر حرمت‌شکنان و حامیان و سران اصلی تحرکات ضدانقلابی اخیر عمل خواهد کرد و امیدوارم شرایطی مهیا شود تا برخی مستندات مربوط به پشت صحنه این تحرکات ‌و تجمعات برای عموم نمایش داده شود.