سخنگوی شهرداری یزد با بیان اینکه ترافیک ایجاد شده در مرکز شهر مربوط به حفره ایجاد شده مرتبط با تاسیسات فاضلاب در چهارراه فاطمیه است، از رفع مشکل تا ساعت ۲۴ امشب خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛ سخنگوی شهرداری یزد با بیان اینکه ترافیک ایجاد شده در مرکز شهر مربوط به حفره ایجاد شده مرتبط با تاسیسات فاضلاب در چهارراه فاطمیه است، از رفع مشکل تا ساعت ۲۴ امشب خبر داد.

حامد سلطانی در ارتباط با ترافیک بسیار شدید ایجاد شده در محورهای اصلی مرکز شهر اظهار کرد: حوالی ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه ظهر امروز به وسیله تماس شهروندان با سامانه ۱۳۷ و بررسی دوربین های نظارتی، ایجاد حفره در چهارراه فاطمیه یزد مشخص شد.

وی افزود: بلافاصله پس از این موضوع، ماموران شهرداری با حضور در محل اقدام به رفع خطر اولیه کرده و مشخص شد که این حفره مربوط به تاسیسات فاضلاب بوده است و موضوع سریعا به آبفا استان اعلام شد.
سخنگوی شهرداری یزد خاطرنشان کرد: پس از اعلام چندباره این موضوع، ماموران آبفا در ساعت ۱۷ به محل اعزام شدند و عملیات رفع مشکل را شروع کردند که در حین این عملیات، برخورد بیل مکانیکی به لوله گاز سبب شکستگی و نشتی شد و عملیات مرمت لوله ها را با کندی روبرو کرد.

سلطانی افزود: همین موضوع سبب شد که ترافیک بسیار شدیدی در خیابان های منتهی به این بلوار ایجاد شود به گونه ای که از بلوار کوثر، بلوار امام جعفر صادق(ع) و خیابان حضرت مهدی(عج) تردد با کندی بسیاری همراه شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هم عملیات مرمت لوله ها و رفع نشتی ایجاد شده در حال انجام است و پیش بینی می شود تا حدود ساعت ۲۴ امشب مشکل برطرف شود و تردد به حالت عادی برگردد، تصریح کرد: به همین دلیل ضمن تقدیر و تشکر از صبوری شهروندان عزیز، درخواست داریم از مسیرهای جایگزین برای تردد استفاده کنند.