معاون دانشجویی و فرهنگی واحد یزد اظهار کرد: ارائه مشاوره رایگان به پذیرفته شدگان کنکور ۱۴۰۱ جهت انتخاب رشته – محل، به صورت تخصصی و توسط اساتید با سابقه و مجرب این واحد دانشگاهی در مرکز مشاوره امین این واحد دانشگاهی، رایگان انجام می شود.

به گزارش صبح ساباط؛  احمد عبدالحسینی معاون دانشجویی و فرهنگی واحد یزد اظهار کرد: ارائه مشاوره رایگان به پذیرفته شدگان کنکور ۱۴۰۱ جهت انتخاب رشته – محل، به صورت تخصصی و توسط اساتید با سابقه و مجرب این واحد دانشگاهی در مرکز مشاوره امین این واحد دانشگاهی، رایگان انجام می شود.

عبدالحسینی افزود: این اقدام در راستای سیاست‌های جدید معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین واحد یزد جهت خدمت رسانی زیست بومی به همشهریان صورت می گیرد.

وی خاطرنشان کرد: به همت مرکز مشاوره امین حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی یزد، از نخستین روز آغاز انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری ۱۴۰۱ با مراجعه دانش آموزان به سایت رسمی واحد یزد، با تکمیل تست شخصیتی و استعدادیابی هالند و ثبت نام رایگان و انتخاب رشته خود، با مراجعه حضوری به دانشگاه و اخذ جواب تست خود طبق هماهنگی بعمل آمده در مرکز مشاوره واحد یزد نوبت دهی لازم برای دانش آموزان در این راستا انجام می‌شود.

معاون دانشجویی و فرهنگی واحد یزد ادامه داد: براساس جواب تست، تیپ شخصیتی و استعدادیابی دانش آموزان به ۴نفر از مشاوران حاضر در مرکز امین این دانشگاه مراجعه و رشته خود را براساس رتبه و امتیاز کسب شده انتخاب می کنند که این مراجعه طی ۲ مرحله حضوری قطعی خواهد شد و  از روز سه شنبه ۱۸ مردادماه به صورت خدمات روزانه از ساعت ۸ صبح تا ۱۴ بعدازظهر در این مرکز فعالیت دارد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی یزد در پایان تاکید کرد: با توجه به آغاز ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته در هنگام مراجعه دانش آموزان کنکوری به مرکز مشاوره، رشته های واجد شرایط  براساس نتایج تست شخصیتی داوطلبان با رضایت کامل والدین پیشنهاد و معرفی می شود.