رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پیامی روز 23 مردادماه، روز مقاومت اسلامی را به همه مسلمانان ایران و جهان تبریک گفت.

به گزارش صبح ساباط؛ محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پیامی روز ۲۳ مردادماه، روز مقاومت اسلامی را به همه مسلمانان ایران و جهان تبریک گفت.

متن تبریک جوکار به شرح زیر است:

روز مقاومت اسلامی یادآور روز شکست بزرگ دشمن صهیونیستی است. روزی که مقاومت اسلامی به دولت های وابسته عربی، راه و روش پیروزی بر رژیم غاصب صهیونیستی که همانا ایمان به نصرت الهی و عمل به تکلیف است را نشان داد.

این روز یادآور یکی از تحولات ارزشی، مهم و تاریخی دوران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و بحق شادباش و روز مبارکی برای امت اسلامی است؛ فتح پرافتخاری که نتیجه‌ی ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان است.

رزمندگان اسلام با نیروی توکل، توسل و نصرت الهی و با پایداری و مقاومت توانستند با رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی مبارزه کنند و ماموریت خطیر و مقدسِ دفاع از انقلاب اسلامی را پیروزمندانه، مقتدرانه و با ذلت رژیم غاصب صهیونیستی همراه سازند.

اینجانب ضمن گرامیداشت و بزرگداشت این روز پرافتخار، سالگرد مقاومت و پیروزی مقتدرانه حزب الله لبنان در برابر رژیم صهیونیستی که به عنوان روز مقاومت اسلامی نامگذاری گردیده را تبریک و تهنیت می گویم.