شهرداری میبد به منظور فضاسازی شهری در ایام محرم اقدام به نصب پرچم در میادین، نصب بنرها و بوم‌های نقاشی در نقاط مختلف سطح شهر نموده است.

به گزارش صبح ساباط؛ بهارستانی شهردار میبد درخصوص فضاسازی شهری در ماه محرم عنوان کرد: میبد شهری مذهبی با فرهنگی غنی و نشات گرفته از عشق به سالار و سرور شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) می‌باشد و هر ساله هم زمان با فرارسیدن ایام محرم تمامی هیئت‌های مذهبی علاوه بر برگزاری برنامه‌های مختلف عزاداری و پذیرایی از سوگواران حسینی با نصب پرچم‌های مختلف شهر را سیاه پوش می‌کنند که این اقدام خودجوش شهروندان و هیات مذهبی، قابل تحسین و تقدیر است.

بهارستانی در ادامه افزود: شهرداری میبد به منظور فضاسازی شهری در ایام محرم اقدام به نصب پرچم در میادین، نصب بنرها و بوم‌های نقاشی در نقاط مختلف سطح شهر نموده است.

وی همکاری با هیات‌های مذهبی جهت اطلاع‌رسانی مراسم‌های عزاداری را وظیفه شهرداری عنوان کرد و افزود: در راستای حمایت از هیات‌های مذهبی، استفاده از سازه‌های تبلیغاتی جهت اطلاع‌رسانی از زمان و معرفی مداح و سخنران مراسم‌های عزاداری رایگان می‌باشد و سعی کردیم تا بتوانیم عدالت را بین هیات مذهبی، مساجد و حسینیه‌ها رعایت کنیم تا تمام برگزارکنندگان مراسم‌های عزاداری بتوانند از سازه‌هایی که در فاصله کمی از موقعیت برگزاری مراسم دارند، استفاده نمایند.

  • نویسنده : بهناز عسکری