گروه های جهادی تخصصی در یزد جهت تعمیر وسایل منزل سیل زدگان کار خود را آغاز کردند.

به گزارش صبح ساباط؛ فرمانده قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر استان یزد گفت: پس از تخلیه آب و وسایل از منازل سیل زدگان از صبح امروز نهم آبانماه ده گروه تخصصی در شهر یزد کار خود را آغاز کردند

علی اصغر سلمانی افزود: فعلا سه مکان ثابت در مسجد حضرت ابوالفضل اکرم آباد (ع) ، حسینیه ثارالله واقع در بلوار شهید پاکنژاد، و یک مدرسه در محله یعقوبی را برای شست و شوی فرش ها در نظر گرفتیم .

وی اضافه کرد: پنج منطقه در شهر یزد را نیز برای کارگاه تعمیر رایگان لوازم خانگی در نظر گرفتیم که سه کارگاه در حال تجهیز و منتظر دو کارگاه دیگر هستیم امید داریم خیرین نیز مثل گذشته همکاری کنند و ان شاالله کاستی ها برطرف شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی استان عنوان کرد: قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی خورشید هشتم و گروه جهادی شهید ذوالفقاری آماده است تا در صورتی که فردی تمایل داشته باشد هم برای تعمیر هم برای مکان کارگاه و تجهیزات پنج منطقه از استان یزد کارگاه بزنیم همکاری کند.

برای این منظور میتوانند با شماره ‏‪۰۹۱۳ ۲۵۳ ۶۵۹۰‬‏ آقای زینلی پور تماس بگیرید.

سلمانی در پایان گفت: بسیج سازندگی در ۱۲ناحیه مقاومت بسیج در سراسر استان یزد حضور دارد و با بهره گیری از ۹۸۰ گروه جهادی همواره و در همه شرایط همراه مردم می‌باشد.