رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد در پیگیری‌های ویژه و ملی خود با معاون اجرایی رئیس جمهور، نمایندگان وزرای نفت، نیرو و میراث فرهنگی و گردشگری دیدار و به پیگیری نحوه اجرای مصوبه سفر رئیس جمهور در راستای تامین و اصلاح زیرساخت‌های بافت تاریخی شهر جهانی یزد پرداخت.

به گزارش صبح ساباط؛ مجید دهقانی‌زاده در نشستی که به همراهی مهران فاطمی استاندار یزد و برخی از مدیران این استان با معاون اجرایی رئیس جمهور برگزار شد؛ به پیگیری تخصیص مبلغ هفتصد میلیارد تومان در جهت تامین و اصلاح زیرساخت‌های آب، برق، گاز و فاضلاب بافت تاریخی یزد در بازه زمانی سه ساله پرداخت.

مجید دهقانی زاده در ادامه سفر خود به تهران با فرخ مسجدی رئیس امور آب، کشاورزی و محیط‌ زیست سازمان برنامه و بودجه کشور و معاونان وی در خصوص اجرایی شدن توافقات مرتبط با طرح کوتاه مدت تامین آب استان، اجرای مصوبات سفر رییس جمهور در بخش کشاورزی و تسریع در اخذ مجوزهای خط دوم آبرسانی به یزد دیدار و گفتگو کرد.
وی همچنین در راستای پیگیری اعتبارات و پروژه‌های محرومیت‌زدایی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ استان با روسای امور عمومی، قضایی، دفاعی و امنیتی سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.