استاندار یزد در نشست مشترک با رئیس فدراسیون والیبال ایران با بیان اینکه این برنامه تحولی ورزش استان در آینده به روز رسانی می شود گفت: رشته والیبال یکی از محورهای تحولی ورزش استان است که موضوعات مربوط به آن با جدیت دنبال می شود.

به گزارش صبح ساباط؛ مهران فاطمی استاندار یزد در نشست مشترک با محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران سلامت و ورزش را از حوزه های جدی و اساسی در استان و کشور دانست و با اشاره به رابطه ورزش و ایجاد غرور ملی و نشاط اجتماعی گفت: افتخارآفرینی ورزشکاران در مجامع بین المللی و اهتزاز پرچم پرافتخار ایران در عرصه های بین المللی، باعث ایجاد نشاط ملی و برانگیزاننده غرور و افتخار ملی در وجود ۸۰ میلیون ایرانی می شود و به ضرس قاطع می توان گفت این لحظات غرور و شادی آفرین را با هیچ قیمتی نمی توان خرید.

فاطمی ادامه داد: در زمان برگزاری مسابقات جهانی، ورزش به منزله نخ تسبیحی است که از قلوب همه افراد؛ فارغ از هر نوع گرایش و خط فکری عبور داده می شود و همه یک کلمه ایران می شوند و آرزوی پیروزی و درخشش ورزشکاران را دارند.

وی همچنین به پیگیری مستمر مسائل مربوط به ورزش و تیم های ورزشی یزد و افتخار آفرینی آن ها توسط مردم استان اشاره کرد و افزود: بر همه مسئولین و برنامه ریزان فرض است که مسائل مربوط به حوزه ورزش اعم از قهرمانی، همگانی و پهلوانی را به طور ویژه دنبال کنند.

فاطمی در بخش دیگری از سخنانش یکی از محورهای برنامه تحولی یزد را ورزش عنوان کرد و گفت: محور تحولی ورزش با حضور فعالین این بخش و مجموعه ورزش و جوانان تدوین شده که ذیل آن؛ ورزش های مزیت دار و دارای زیرساخت های مناسب در استان؛ احصا شده و برنامه ریزی های آن در حال انجام است.

استاندار یزد با بیان اینکه این برنامه در آینده به روز رسانی می شود، تصریح کرد: رشته والیبال یکی از محورهای تحولی ورزش استان است که موضوعات مربوط به آن با جدیت دنبال می شود.

وی در ادامه به ظرفیت بالای استان یزد در حوزه والیبال بانوان اشاره کرد و خواستار توجه ویژه به این مهم و نیز استفاده از ظرفیت های بومی استان در حوزه والیبال شد.

فاطمی در بخش پایانی سخنانش نسبت به برگزاری دوره های آموزشی بین المللی والیبال به میزبانی استان یزد اعلام آمادگی کرد.