به مناسبت دهه امامت و ولایت و پرداختن به موضوع مهم عفاف و حجاب، غرفه عفاف و حجاب در پارک آزادگان برپا شد.

به گزارش صبح ساباط؛ به مناسبت دهه امامت و ولایت غرفه عفاف و حجاب با عنوان «میراث عشق» به همت هیئت وارثین زیر نظر موسسه فرهنگی تبلیغی بشری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به مدت ۳ روز در پارک آزادگان برپا شد.

در این غرفه ها ضمن تبریک عید، اهدای پکیج فرهنگی به بانوان و ایجاد حس همدلی و گفتگوی دوستانه بین بانوان مبلغ و مدعو، مبلغین بصورت غیر مستقیم با گفتن ویژگی ها و ارزش های حجاب و تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی بانوان را به رعایت ارزش حجاب دعوت می‌کردند.

رویکرد ومحور برگزاری غرفه عفاف و حجاب «میراث عشق» حیا، آثار فردی و اجتماعی آن، حجاب و ارزش های فردی، حیا و عفاف و تقویت بنیان خانواده، نقش عفاف و حجاب در بیداری اسلامی، حجاب و زندگی فردی و اجتماعی و امنیت فردی و اجتماعی بوده است.

در این غرفه ها به شیوه هایی متفاوت از جمله آموزش بستن شال و روسری با مدل های جدید و محجبه، گفتگوی دوستانه در مورد دغدغه ها و نگرانی ها، ایجاد حس همدلی و … از بانوان به روی آوردن به حجاب دعوت می‌شد.

گفتنی است با توجه به این امر که عفاف زیباترین هدیه آسمان برای زندگی زمینی است و بهتر است در سنین کم زیبایی و اهمیت آن درک شود، در برپایی غرفه های عفاف و حجاب «میراث عشق» نوجوانان حضور فعال داشته و نام غرفه با پیشنهادات آن ها انتخاب شده است.