رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در دیدار با خانواده‌های جانبازان و شهدای هشت سال دفاع مقدس روستای گردکوه شهرستان مهریز گفت: منش و روحیه خانواده شهدا و ایثارگران انگیزه و توان مدیران را برای کار و خدمت رسانی به جامعه دو چندان می‌سازد.

به گزارش صبح ساباط؛ مجید دهقانی زاده دهقانی‌زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد در دیدار همسر شهید والامقام غلامحسین خراسانی گردکوهی، مادر شهید معزز ابوالقاسم محمودی‌کهن و جانباز سرافراز محمد استاد غلامی از روستای گردکوه شهرستان مهریز با بیان اینکه شهدا، جانبازان و رزمندگان بهترین الگو برای مدیران هستند؛ گفت: منش و روحیه خانواده شهدا و ایثارگران، انگیزه و توان مدیران را برای کار و خدمت رسانی به جامعه دو چندان می‌سازد.

دهقانی‌زاده با تاکید بر توجه مدیران مسئولان به تجلیل، تکریم و سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران، اظهار داشت: رفع مشکلات و دغدغه‌های خانواده معزز شاهد و ایثارگر یک تکلیف اساسی برای مسئولان در نظام جمهوری اسلامی است.

وی حضور در کنار خانواده معظم شهدا و جانبازان را توفیق الهی دانست و افزود: منش و سیره شهدا و صبر و تحمل جانبازان می‌تواند الگویی مناسب برای مسئولان و مدیران باشد.‌

این مقام مسئول اقتدار و امنیت مثال‌زدنی امروز کشور را مرهون جانفشانی شهدا و رزمندگان انقلاب و اسلام عنوان کرد و جانبازی را مدال افتخاری دانست که خداوند متعال این نعمت ارزشمند خویش را نصیب انسان ‏های پاک و بی ‏آلایش خود کرده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد در این دیدار ضمن بررسی مشکلات آنان دستور لازم برای رفع این مشکلات را صادر کرد.

شایان ذکر است؛ در این دیدار معاون آمار و اطلاعات و کارشناس، مسئول پایگاه بسیج ولایت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی یزد و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی نیز حضور داشتند.