رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی مقاومت را به دنیا معرفی کرد و شکل دهنده جبهه مقاومت درمقابل نظام سلطه و جهل بود؛ گفت: دنیا امروز مرهون فرهنگ مقاومت ملت ایران است.

به گزارش صبح ساباط؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم بیست و ششمین یادواره شهدای روستای بنیز بهاباد یزد اظهار داشت: امروز مهمترین وظیفه ما در پاسداری از آرمان‌های شهدا حرکت در مسیر جهاد تبیین و زنده نگه داشتن یاد و نام شهداست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: شعله‌های فروزان مقاومت ملت ایران هیچگاه خاموش نمی‌شود؛ چون عاشورا فراموش شدنی نیست.

 

سردار سلیمانی با بیان اینکه ملت بزرگ ایران اسلامی مقاومت را به دنیا معرفی کرد و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی منتشر کننده گفتمان مقاومت درجهان اسلام و شکل دهنده جبهه مقاومت درمقابل نظام سلطه و جهل بود گفت: دنیا امروز مرهون فرهنگ مقاومت ملت ایران است.

وی با بیان اینکه ایران به اوج قله‌های افتخار و سربلندی رسیده است، یادآور شد: امروز ایران اسلامی در علوم مختلف فضا نوردی، نانو، فناوری، علم نظامی و… در دنیا حرف برای گفتن دارد و از نظر پیشرفت‌های علمی جزو ۵ کشور آسیایی و در میان کشور‌های اسلامی رتبه اول را دارد که این به برکت انقلاب اسلامی تحقق پیدا کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که در گام دوم انقلاب قرار داریم و گام اول را با کوله بار و گنجینه بی بدیلی از تجربیات گران بها پشت سر گذاشتیم؛ افزود: ظرفیت‌های فراوان و کم نظیری در کشور داریم و رهبر انقلاب با بیانیه گام دوم، نقشه راه ملت ایران را ترسیم کردند.

سردار سلیمانی در ادامه افزود: ملت ایران در گام دوم انقلاب اسلامی مسیر تحقق تمدن نوین اسلامی را طی می‌کنند؛ امروز دوران رضاخانی‌ها پشت سر گذاشته شده و ملت ایران توانست در مقاومت و ایستادگی الگو باشد.

  • نویسنده : حمیدرضا اخوان بهابادی
  • منبع خبر : سپاه بهاباد