باتوجه به گزارش های مردمی و نارضایتی تعدادی از شهروندان برخی از مناطق و محلات شهریزد در خصوص مزاحمت برخی افراد در ساعات پایانی شب در آن محلات و ایجاد راهبندان ، دور دور کردن،هنجارشکنی و ... با هماهنگی قضائی طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط پلیس یزد در حوزه کلانتری 17 با هدف مقابله با ناهنجاری ها و مزاحمت ها اجرا شد.

به گزارش صبح ساباط؛ “محمد رضا حداد زاده” در این رابطه گفت: باتوجه به گزارش های مردمی و نارضایتی تعدادی از شهروندان برخی از مناطق و محلات شهریزد در خصوص مزاحمت برخی افراد در ساعات پایانی شب در آن محلات و ایجاد راهبندان ، دور دور کردن،هنجارشکنی و … با هماهنگی قضائی طرح ارتقای امنیت اجتماعی توسط پلیس یزد در حوزه کلانتری ۱۷ با هدف مقابله با ناهنجاری ها و مزاحمت ها اجرا شد.
وي افزود: در اجرای این طرح خودرو هایی که رانندگان آن با هنجارشکنی و حرکات دور دور با خودرو، موجب اخلال در نظم و امنیت عمومی و سلب آرامش فردی و اجتماعی شدند؛ توقیف شد.
حداد زاده ادامه داد: امنیت مردم مهم است و چنانچه وسایل نقلیه توقیف شده دارای سوابق سوء قبلی باشند روانه پارکینگ شده و برای مدت معینی در توقیف خواهند بود.
دادستان مرکز استان یزد با اعلام اینکه این اقدام پلیس مورد استقبال مردم منطقه قرار گرفته است خاطر نشان کرد: پليس یزد مقتدرانه و متعهدانه با برهم زنندگان امنيت اجتماعي و فردی مبارزه می کند.
گفتنی است در اجرای این طرح تعداد ۲۱ دستگاه خودرو و ۹ دستگاه موتوسیکلت متخلف توقیف شده است.