رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت از واژگوتی یک دستگاه جرثقیل در محور دهشیر به یزد و فوت شدن یک نفر خبر داد.

به گزارش صبح ساباط؛  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد ؛ سید قاسم گلشن رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت اظهار داشت : بنا به گزارش داده شده مبنی بر واژگونی یک دستگاه جرثقیل در کیلومتر ۵ محور دهشیر به یزد بلافاصله تیم امدادی پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثرمتوسلیان تفت با خودرو نجات به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت گفت : در این حادثه که در ساعت ۰۷:۳۹ صبح امروز رخ داد که به موجب آن راننده جرثقیل جان خود را از دست داد و جسد وی نیز در درون خودرو گیر افتاده بود.
گلشن عنوان کرد : با اعلام این حادثه بلافاصله نیروهای امدادی هلال احمر تفت مستقر در پایگاه امداد و نجات جاده ای جاویدالاثرمتوسلیان با خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند و بوسیله ست نجات جسد راننده خودرو را رهاسازی کردند
این مقام مسئول خاطر نشان کرد : این عملیات تا ساعت ۰۹:۰۳ ادامه داشت و نجاتگران هلال احمر پس از رهاسازی جسد فرد فوت شده را تحویل عوامل ذیربط دادند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان تفت، با اعلام مجدد شماره تلفن ۱۱۲ ، افزود: تلفن ندای امداد در طول شبانه روز، آماده پاسخگویی و دریافت گزارش های حوادث احتمالی از سوی مردم می باشد.