خالقی: من بازیگری را برای عشقی که به این حرفه داشتم؛ شروع کردم و امروز به خاطر پدرم که دیگر در دنیا نیست ادامه میدهم. چون بازیگری رویای پدرم بود و امیدوارم بتوانم باعث شادی پدرم بشوم.

به گزارش صبح ساباط؛ آتبین خالقی متولد ۱۳۷۳ و ساکن مازندران_ساری است که دارای مدرک تحصیلی لیسانس مدیریت بازرگانی است که علاقه زیادی به بازیگری دارد.

خالقی همچنین دانش آموخته تئاتر زیر نظر استاد محبوبه ارمیانی و استاد مجتبی دهدار در ساری و سینما زیر نظر استاد نوید اسماعیلی در تهران در زمینه بازیگری می باشد.

وی که تا امروز در کارهای متعدد هنری از جمله فعالیت در فیلم سینمایی پاکُل به کارگردانی نوید اسماعیلی، سریال طلاق به کارگردانی ابوالقاسم طالبی، سریال چسب زخم به کارگردانی حامد تهرانی، سریال پلاک ۱۳ به کارگردانی آرش معیریان و شهاب عباسی به عنوان بازیگر حضور داشته است؛ امیدوار است تا با بازی خود تاثیر خوبی به روی مخاطبانش داشته باشد.

خالقی خیلی از خانواده خود تشکر میکند که در زمینه بازیگری از او حمایت میکنند و  آرزوی خود را پیشرفت در هنر می داند.

این هنرمند جوان در گفتگو با صبح ساباط در رابطه با هدف خود در زمینه هنری بویژه در بخش بازیگری گفت: هدف من این است که بتوانم الگوی مناسبی برای جوان ها و هم نسل های خود باشم.

خالقی در پایان گفت: من بازیگری را برای عشقی که به این حرفه داشتم؛ شروع کردم و امروز به خاطر پدرم که دیگر در دنیا نیست ادامه میدهم. چون بازیگری رویای پدرم بود و امیدوارم بتوانم باعث شادی پدرم بشوم.