جانشین فرماندهی سپاه الغدیر تصریح کرد: از بسیج رسانه استان به واسطه تشکیل گروه جهادی "شهید اخلاص" و رسانه هایی که به عضویت این گروه در آمدند تشکر میکنم البته ماموریت این رسانه ها همچون گذشته عمل انقلابی و جهاد تبیین است.

به گزارش صبح ساباط؛ سردار حسین زارع کمالی جانشین فرماندهی سپاه الغدیر استان یزد دقایقی قبل در نشست خبری رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی در شهرستان خاتم با اشاره به فعالیت ۱۴۰۰ جهادگر در قالب ۲۰ گروه جهادی  در عرصه های مختلف در این رزمایش گفت: امروزه کشور درگیر یک جنگ تمام عیار نابرابر ترکیبی و تفکری بوده که یکی از ابعاد آن جنگ اقتصادی است.

وی افزود:  یکی از ابعاد مقابله با جنگ نرم، خدمت بی مزد و منت در راستای محرومیت زدایی در سالروز تشکیل بسیج سازندگی است که ۱۴۰۰ بسیجی در قالب ۴۰۰ گروه جهادی در رسته ها، عرصه ها و در مناطق مختلف استان از ۱۷ الی ۲۷ اردیبهشت   به مدت ۱۰ روز فعالیت خواهند داشت.

سردار زارع کمالی؛ مرمت و تعمیر ۲۹ باب منزل محرومین، شروع به ساخت ۲۱ منزل تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان خاتم از یکصد واحد در سطح استان، حضور ۵۰ پزشک متخصص در قالب ۱۰ گروه جهادی در رشته های قلب و عروق، گوش و حلق و بینی، چشم و.. به صورت رایگان، حضور  ۳ گروه دامپزشکی برای واکسیناسیون دام ها به ویژه در مناطق عشایری و حضور یک گروه بسیج طلاب برای مشاوره دینی و سبک زندگی اسلامی و گروه فرهنگیان را از جمله اهم فعالیت های جهادی دانست.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر تصریح کرد: فراموش نمی‌کنیم در زمان کرونا این طلاب بسیجی بودند که در تغسیل اموات استان حتی از دیگر استان ها پیشتاز بودند و امروز هم در عرصه حضور موثر دارند.

وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به حضور گروه جهادی “شهید اخلاص” بسیج رسانه در رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی ابراز داشت: ما درمولفه های زیاد مختلفی حرف برای گغتن داریم که باید آن ها را به گوش مردم برسانیم و اصحاب رسانه باید با رصد دشمن و حرکت هایش برنامه هایش را شناسایی و به صورت تهاجمی عمل کنند و هر کجا دشمن علیه اهداف و آرمان های انقلاب قصد انجام حرکت دارد حرکتش را در نطفه خفه کنند.

جانشین فرماندهی سپاه الغدیر تصریح کرد: از بسیج رسانه استان به واسطه تشکیل گروه جهادی “شهید اخلاص” و رسانه هایی که به عضویت این گروه در آمدند تشکر میکنم البته ماموریت این رسانه ها همچون گذشته عمل انقلابی و جهاد تبیین است.

سردار زارع کمالی با اشاره به هم افزایی و همدلی بالای  دستگاه های اجرایی استان با گروه های جهادی ابراز داشت: شعار بسیج سازندگی جذب، سازماندهی و حمایت آحاد بسیجی در راستای خدمت به مردم و محرومیت زدایی است ما با مردم و در کنار مردم هستیم و امیدواریم دراین رزمایش که ۱۲ مدیرکل استان در شهرستان ها حضور دارند بتوانیم گوشه ای از‌ بار مردم را از زمین برداریم

  • نویسنده : حیران