مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با مهم دانستن شعار سال برای استان گفت: شعار سال را با بهره برداری بهینه از منابع آب و مدیریت مصرف محقق کنیم.

به گزارش صبح ساباط؛ به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد؛ محمدمهدی جوادیان زاده مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با بیان اینکه سال ۱۴۰۱ مزین شده است به نام (تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین) گفت:با توجه به صنعتی و معدنی بودن استان یزد بسیار بجا، مهم و نیاز اصلی استان می باشد که محقق شدن شعار سال را در صدر برنامه هایمان قرار دهیم.

جوادیان زاده در همین رابطه اظهار داشت: استان یزد که از گذشته تا بحال در حوزه تولید و ارائه خدمات،سرآمد بوده و تولید، جزء جدایی ناپذیر کسب و کار این استان می باشد با توجه به محدودیت منابع آبی تنها با اتکاء به تولید دانش بنیان می توان ضمن رشد و ارتقاء سطح تولید دراستان، نگاهی بهره ورانه و مدبرانه به مصرف آب در بخش تولید داشت.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد شغل برای قشر تحصیل کرده استان بهترین عملکرد در حوزه تولید را حمایت از واحدها و مجموعه های دانش بنیان دانست و افزود: این حمایت ها تولیدات استان را به سمت محصولات با فناوری بالا (HIghtech) خواهد برد که هم باعث اشتغالزایی در حوزه تحصیل کرده ها می شود و هم اینکه مدیریت مصرف به طور خودکار انجام خواهد شد.

جوادیان زاده افزود: تولید محصولات Hightech علاوه بر ارزش افزوده بالا معمولا با مصرف آب و تولید پساب صنعتی کم،همراه است که همین مزیت ها توسعه چنین صنایعی در استان را حائز اهمیت می نماید.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به اهمیت تولیدات کشاورزی گفت: تجارب خوبی که استان قبلا در زمینه دانش بنیان داشته است همچنین کمبود آب و از طرفی اهمیت امنیت غذایی، توسعه تولید دانش بنیان در بخش کشاورزی را بیش از پیش ضروری و حتی حیاتی جلوه می دهد.

وی در ادامه اظهار داشت: این نامگذاری(تولید،دانش بنیان و اشتغال زایی) جدا ازاینکه شعارسال هست باید جزو وظایف شرکت های خدمت دهنده و زیرساختی باشد که آن را محور فعالیت ها و دستورکار اصلی خود قرار دهند و از آنجا که محصولات و تولید دانش بنیان در استان یزد به انجام سایر ماموریت هایی که بر عهده ما به عنوان آب منطقه ای گذاشته شده کمک می کند؛ ضمن استقبال از این شعار تلاش خواهیم کرد به بهترین شکل در حوزه خدمت رسانی خود به محقق شدن شعار سال کمک نماییم.