امام جمعه مهریز گفت: پشکسوتان و مبارزان انقلابی دستاورهای انقلاب را برای نسل جدید تبیین کنند.

به گزارش صبح ساباط، حجت الاسلام عبدالرضا محی الدینی در خطبه های این هفته نماز حمعه اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران برای به ثمر رسیدن با خون بیش ۲۰۰ هزار شهید آبیاری شده است باید دستاوردهای این خون ها از سوی پیشکسوتان و مبارزین انقلابی برای تمام نسل ها از جمله نسل جدید تبیین شود.
وی با اشاره به سخنان رهبری در خصوص دهه فجر افزود: دهه فجر برای ملت ایران و حتی همه جهان منحصر به فرد است و بدانیم که خداوند پشتیبان این ملت و کشور خواهد بود.
محی الدینی ادامه داد: عزت انقلابی اسلامی متکی به ایمان است و هیچ عاملی نمی تواند این انقلاب را متزلزل کند.
وی بیان کرد: منافقین کوردل و دشمنان اسلام بدانند اگر جرات داشتند از یک کشور به کشور دیگر پناهنده نمی شدند.
محی الدینی عنوان کرد: بعضی از افراد تصاویر سگ های ولگرد را در صفحه تلویزیون مشاهده کردن و خوشحال شدن اینها کسانی بودند که با لباس زنان از کشور ایران خارج شدند.
وی اذعان کرد: گروهک های منافقین کسانی بودند که با صدام همکاری کردند و غیرت و شرف خود را فروختند
محی الدینی خاطرنشان کرد: ملت ایران پشتیبان ولایت فقیه هستند و حق را از باطل تشخیص داند اند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن محکوم کردن حملات و جنایات پلید سعودی و امارات تصریح کرد: در این جنایت بیش از ۶۰ نفر از زنان،کودکان و غیرنظامیان یمن به شهادت رسیدند.
محی الدینی بیان کرد: سعودی ها و امارتی ها با قطع ارتباط اینترنت مانع ارسال اخبار صادقانه به دنیا می شوند و همه دنیا در این خصوص سکوت کرده اند .
وی مقاومت یمینی ها را در مقابل ظلم مهم دانست و گفت: هدف ائتلاف سعودی دست نشانده اسرائیل و آمریکا است از جنایت های ظالمانه، تحت فشار قرار دادن انصارالله یمن است.
محی الدینی به شیوع موج دوباره کرونا اشاره و تصریح کرد: برای حفظ جان خودمان و اطرافیانمان، برای این که آرامشی در جامعه داشته باشیم پروتکل‌های بهداشتی و زدن واکسن را جدی بگیریم.

  • نویسنده : چاوشیان