وزیر امور قتصادی و دارایی از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی هرمزگان بازدید کرد و در این برنامه به بررسی فرآیند های جمع آوری اموال تملیکی و مشکلات این سازمان پرداخت.

به گزارش صبح ساباط؛ احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت سیزدهم در حاشیه چهاردهمین سفر استانی رئیس جمهور از انبار جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان هرمزگان بازدید کرد و در این برنامه به بررسی فرآیند های جمع آوری اموال تملیکی و مشکلات این سازمان پرداخت.

در این بازدید مهدی فتحی مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی هرمزگان به تشریح مرحله به مرحله دریافت، ضبط، انبار و فروش اموال تملیکی در این استان پرداخت.

وی ضمن اشاره به برخی مشکلات نظیر کمبود نیروی انسانی و ناهماهنگی خواستار رفع مشکلات این مجموعه شد.

خاندوزی پس از بازدید و بررسی انبار تملیکی استان هرمزگان گفت: بنا نداشتم در این بازدید صحبتی کنم اما با توجه به آمار و اطلاعاتی که در خصوص عملکرد این سازمان در شش ماهه گذشته به دستمان رسیده است از عملکرد شایسته همکارانم تقدیر کنیم.

وزیر امور اقتصاد و دارایی در ادامه افزود: این تلاش های درخور دست اندرکاران مجموعه بایستی در سطح کلان دیده شود و من از دکتر اجتهادی می خواهم کمک کنند که این زحمات در سطح ملی دیده شود.

وی تصریح کرد: این مجموعه با تمام مشکلات و موانع در یک بازه زمانی کوتاه به همچین عملکرد خوبی دست یافته است. وی در ادامه با تقدیر و تشکر از پرسنل این سازمان در خصوص مشکل نیروی انسانی گفت: وضعیت شغلی بسیاری از نیروی های شرکتی نیازمند رسیدگی است . حتما مورد نیروی انسانی از طریق معاون نیروی توسعه انسانی وزارت اقتصاد پیگیری می شود. هر آنچه لازم باشد و برای بالابردن بهره وری مجموعه از دستمان بر بیایید انجام خواهیم داد.