تهیه کننده از پایان فرآیند فیلم نامه نویسی فیلم سینمایی مأمور مخفی خبر داد و گقت: فیلم جدیدم در حال پیش تولید و انتخاب عوامل جدید برای ساخت فیلم برداری می باشد.

به گزارش صبح ساباط؛ محرم علی آذرافزا کارگردان و تهیه کننده سینما از پایان فرآیند فیلم نامه نویسی فیلم سینمایی مأمور مخفی خبر داد و گقت: فیلم جدیدم در حال پیش تولید و انتخاب عوامل جدید برای ساخت فیلم برداری می باشد.

آذرافزا گفت: فیلم سینمایی مأمور مخفی که به تهیه کنندگی و کارگردانی محرمعلی آذرافزا با هنرمندان چهره سینمایی و ملی آقایان میلاد کی مرام و سیامک اشعریون به عنوان بازیگران قطعی و در حال انتخاب بازیگران فرعی و اصلی به مرحله پیش تولید می باشد.

وی در همین رابطه گفت: این فیلم فیلمی اکشن و رئالیسم جامعه و اجتماعی می باشد و مدت زمان مجوز ۹۰ دقیقه می باشد؛ که حضور فعال و حرفه ای با تحمل شدن سختی ها برای بازیگران تدوین می گردد.

کارگردان مامور مخفی در ادامه بیان داشت: در این فیلم از ۱۲ نفر عوامل بدلکار استفاده خواهد شد که تیراندازی و تک تیرانداز و حرکات با ماشین در خیابان و کار با دوربین را دارند و همچنین در این فیلم خانم های موتور سوار جهت برداشت پلان و سکانس جلو دوربین خواهند رفت.

آذرافزا گفت: بر این اساس فیلم به دلیل اکشن بودن فیلم ۷۰ نفر خانم و ۲۳ نفر آقا رزمی کار جلو دوربین خواهند رفت.

وی از فردی به نام بهروز در داستان این فیلم خبر داد که جهت استخدام به پدر نازنین اجیر شده و مراقبت خواهد کرد؛ نام برد که چند نفر تروریست خانم نارنین را مورد حمله تیر اندازی قرار می دهند و کار به درگیرهای خیابانی کشیده می شود.

آذرافزا از حضور ۲ دختر پلیس به نام فاطمه نوری و خانم سمیه محمدپورفتاحی در برابر دوربین که درگیری های زیادی با عوامل تروريسم دارند خبر داد و گفت: در ادامه داستان این فیلم یکی از این خانم ها در حین تیراندازی به شهادت می رسد.

وی ابراز امیدواری کرد؛ این فیلم پس از تدوین مورد تأیید بینندگان عزیز و مسئولین محترم واقع گردد و افزود: محرمعلی آذرافزا، دکتر علی حسینی مهروانی، علی میرعلم، علی کریمی، امیر علوی، مهدی امیدی، شهاب امیدی، کریم نورعلی، آذر جلالی، میلاد ملک نیا، بهار اسکندریان، فاطمه نوری (پلیس)، سمیه محمدپورفتاحی، ساناز صیاحی نژاد، مریم خلیل زاده، لیلا تقی زاده، زهرا موسوی، مینا دلفانی در این فیلم در کنار بازیگران خردسال؛ اهورا کریمی، همراز نوری و مهیار نوری و نیز محرمعلی آذرافزا به عنوان تهیه کننده در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

خاطر نشان میگردد؛ حضور مرادی به عنوان کارگردان، بهرام بهرا به عنوان نورپرداز، سارا ابراهیمی به عنوان منشی صحنه، یعقوب فشعی به عنوان نویسنده، عرفان حسینی به عنوان گریمور، معصومه عزازی به عنوان تدون گر، احمد یزدانی حمل و نقل و مریم ذلفقاری به عنوان طرح لباس در فیلم سینمائی مامور مخفی قطعی می باشد.